Jak znaleźć seksowne perfumy?

Jak znaleźć seksowne perfumy?

Szukając zmysłowego zapachu, który będzie idealny na zbliżającą się randkę, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Dzięki temu ma się dużą szansę, że druga osoba doceni nowy zapach.

Perfumy dla każdego

Na początek należy pamiętać, że perfumy które podobają się klientowi oraz pani ekspedientce, niekoniecznie spodobają się jego partnerce. Każdy ma inny gust i nie wszystkim podobają się te same połączenia zapachów. W dodatku nie jest tajemnicą, że perfumy pachną inaczej na każdym ciele. Należy więc ostrożnie podchodzić do perfum reklamowanych jako uwodzicielskie lub takie, które od razu sprawią, że każda randka będzie udana.

Perfumy idealne na randkę

Dużym błędem jest również zakup perfum, do których nie jest się do końca przekonanym. Taki błąd popełniają zarówno klientki jak i klienci. Czasami robią to za namową znajomych, innym razem dali się skusić reklamie. Efekt jest taki, że wydają duże pieniądze na perfumy, w których nie czują się dobrze ani też pewnie. Brak pewności siebie podczas randki może sprawić, że będzie to pierwsze i ostatnie spotkanie z daną osobą. O wiele lepiej postawić na te perfumy, w których ktoś czuje się dobrze i które mu się po prostu podobają.

Można też postawić na klasyki, które od lat budzą zainteresowanie, jak perfumy Dolce Gabbana. Przed nową randką lepiej jednak ostrożnie aplikować perfumy, gdyż łatwo o przesadzenie z ilością, co może dać efekt przeciwny do zamierzonego. Lepiej ograniczyć się do kilku psiknięć przed wyjściem i ewentualnie zabrać ze sobą flakonik, aby później odświeżyć zapach.

2 komentarze do “Jak znaleźć seksowne perfumy?

Możliwość komentowania jest wyłączona.